Реєстрація на офіційному сайті казино Космолот

Космолот ― це легальний онлайн-заклад з миттєвою лотереєю та ігровими автоматами, який розпочав свою діяльність у 2012 році. Сьогодні на майданчику грають сотні тисяч зареєстрованих користувачів. І з кожним днем їх кількість тільки збільшується. Частково завдяки швидкій і простій реєстрації на порталі, яка займає щонайбільше дві хвилини.

Покрокова реєстрація

Перше, на що потрібно звернути увагу, ― реєстрація в Cosmolot доступна тільки для повнолітніх користувачів. Для створення профілю гравця на сайті необхідно натиснути кнопку «Реєстрація» на головній сторінці. У спливаючому вікні потрібно заповнити наступні поля:

  1. актуальний номер телефону чи e-mail;
  2. пароль.

Після цього користувачеві необхідно поставити галочку навпроти пункту «Я згоден з Правилами та умовами», попередньо ознайомившись з ними. Згода на розсилку не є обов’язковою, але рекомендується тим, хто хоче бути в курсі останніх акцій і турнірів майданчика.

Після того як всі поля буде заповнено і необхідні галочки проставлено, можна переходити до наступного кроку. На вказану поштову скриньку миттєво надійде лист з посиланням для підтвердження email-адреси. Якщо лист або SMS-повідомлення не з’явилися, новий гравець може звернутися до онлайн-чату, описавши проблему. У цьому разі оператори вручну активують акаунт, після чого користувач зможе увійти до облікового запису під своїм логіном і паролем.

Підтвердження електронної пошти має декілька переваг:

  • доступ до всіх секретних пропозицій майданчика;
  • участь в акціях клубу;
  • можливість відновити доступ до акаунту в будь-який час.

Але найбільшим плюсом підтвердженої email-адреси є бездепозитний бонус від клубу. Він відкриється протягом години після активації облікового запису. Знайти його й ознайомитися з умовами можна в розділі «Акції» в профілі гравця. Також у цій категорії відразу після реєстрації стануть доступними інші пропозиції клубу, у тому числі «Вітальний пакет».

І хоча кожен відвідувач клубу Космолот має безкоштовний доступ до демоверсії апаратів, профіль користувача на сайті має набагато більше плюсів. Зареєстрований акаунт надає доступ до величезної кількості вигідних пропозицій, які можна активувати в особистому кабінеті відразу після підтвердження електронної пошти.

Играть на деньги