Бонуси офіційного сайту Космолот

У клубі Космолот користувачам пропонується не тільки широкий асортимент ігрових автоматів від надійних виробників, але й вигідна система заохочень. Усі нові клієнти майданчика можуть розраховувати на отримання вітального пакета бонусів у розмірі 550%. Він зараховується на окремий бонусний рахунок гравця і може бути активований в особистому кабінеті через розділ «Каса». Сума мінімального депозиту ― 100 гривень.

Бонус за реєстрацію в Cosmolot може досягати 5000 гривень і 500 фріспінів. Безкоштовні обертання нараховуються в декілька етапів. Перші 150 можна забрати безпосередньо в день активації бонусу. Другу частину ― лише наступного дня.

Щоб отримати решту в межах «Вітального пакета» необхідно взяти участь у спеціальних квестах. Знайти їх можна в однойменному розділі в профілі користувача. Новий квест буде з’являтися щочетверга протягом місяця. За успішне проходження перших двох гравцеві буде нараховано по 100 безкоштовних обертань. За третій ― 150.

Відіграти всі нараховані бонуси Cosmolot треба обов’язково. Для цього потрібно виконати умови вейджеру, який становить х35. Тільки після цього буде можливим виведення виграних коштів.

Активувати «Вітальний пакет VIP» можна лише після внесення депозиту розміром не менш ніж 2000 гривень. Максимальний бонус ― 15 000 гривень. Нарахування бонусних обертань проходить за наступною схемою:

  1. 50 фріспінів у день активації;
  2. ще 50 ― на наступний;
  3. решту 1200 безкоштовних обертань можна отримати, взявши участь у щотижневому квесті.

Вейджер для відіграшу бонусів «Вітального Пакета VIP» ― х40.

Як отримати 10% кешбек

Крім вітального пакета, на гравців очікує ще один приємний подарунок ― 10% кешбек від суми програних ставок. Він видається щопонеділка о 1:00 за київським часом. Щоб його отримати, користувачеві необхідно виконати наступне:

  • завести зареєстрований ігровий рахунок;
  • відкрити депозит;
  • здійснити хоча б одне успішне поповнення за календарний тиждень.

До того ж поповнення рахунку має бути здійснено одним платежем в розмірі 100% від суми кешбеку. Мінімально гравцеві можуть повернути від 50 гривень, а максимально ― до 10 000. Діє обов’язковий вейджер ― х10.

Щоб отримати повернення, користувачеві варто в період з понеділка по середу активувати кешбек через розділ «Каса» і внести депозит на суму ймовірного повернення одним платежем. Нарахування відбудеться автоматично після надходження коштів на ігровий рахунок.

Крім того, що клуб Космолот пропонує бездепозитний бонус всім новим користувачам відразу після підтвердження email, на майданчику представлені й інші вигідні пропозиції. Перед активацією бонусів в особистому кабінеті рекомендується заздалегідь ознайомитися з умовами нарахування та розміром вейджеру. А щоб стежити за всіма новими акціями майданчика і бути в курсі останніх подій, варто підписатися на розсилку клубу.

Играть на деньги